головна тренер тури фото блог відгуки курси згорнути

Ми живемо в сучасному і скаженому світі, де всі ведуть дуже активне життя, часто забуваючи про своє фізичне, ментальне і духовне здоров’я. Як же встигати все і зберігати при цьому чудове самопочуття?

Однозначно потрібна пауза для перезавантаження як у фізичному, так і в ментальному плані.

Йога-тур для цього підійде на всі сто! Ажде будь-який з моїх турів унікальний та універсальний. В їх програму входять не тільки стандартні послуги, такі як проживання і харчування, але й цілі комплекси практик йоги, направлені на розвиток духовного і творчого потенціалу.
Це оптимальний відпочинок для тих, хто хоче відпочити від міської метушні, любить першозданну природу, хоче насолоджуватися злиттям з нею, прагне подивитися на своє життя по новому, під новим кутом і просто відновити сили, витрачені в повсякденні.
Чим же йога-тури відрізняються від звичайних турів?

Періодично кожному з нас хочеться віддалитися від якихось стандартів, спробувати і пережити щось нове, чого ще жодгного разу не пробували і не переживали. При чому не просто “вбити” час, а ще й перезагрузитися, покращити свій стан і життя в цілому. Тому особливу увагу слід приділяти здоров’ю: як тілесному, так і духовному. З чим ви і зустрінетесь на йога-турах. Які ж йога-тури існують? Давайте розбиратися:

Переваги йога-турів перед звичайними турами безумовно є, а різновиди взагалі на будь-який смак. Я зазвичай міксую і поєдную майже всі види в одній подорожі. Мої тури об’єднує свідомий відпочинок, активність, самопізнання і кайфування у кожному моменті.
Якщо ви хочете досягнути гармонії у житті. розвинути своє тіло і розум, то йога-тури - найкращий спосіб для цього. І я з радістю дарую вам таку можливість!
Я створюю йога-тури з любов’ю саме для вас. В будь-який куточок світу, у будь-яку пору року ви можете відправитись у свою ідеальну подорож на нові і самі якісні йога-тури зі мною!

Намасте. Ваша Яна