головна тренер тури фото блог курси згорнути

Зміни тривоги на йога подорожі

Йога тур в Дахаб 4-11 березня

"ЄДНАННЯ СТИХІЙ"

ЙОГА | МЕДИТАЦІЇ | ЦВЯХОСТОЯННЯ | ЦЕРЕМОНІЇ | АРОМА ТЕРАПІЯ

Запрошую вас у незабутню йога-подорож Єднання стихій на берег Червогого моря – Дахаб,Єгипет. Це буде чистий кайф! Насолодимось чудовою погодою, отримаємо шоколадну засмагу, розслабимося, перезавантажимося і подаруємо величезну кількість любові своєму тілу. Жити ми будемо в чудовому та атмосферному готелі Tropitel Dahab Oasis, який стопроцентно підійде для нашої незабутньої подорожі в літо! Готель знаходиться в обрамленні рожевих гір Синайського півострова на березі Червоного моря, де можна безтурботно відпочивати і насолоджуватися кожним моментом. Любуватися світанками і заходами сонця, займатися йогою на свіжому повітрі з прекрасними видами, вивчати неперевершений підводний світ. Приєднуйтесь! Подаруйтк собі незабутні враження в йога-подорожі з Yanamaste!

    </div>
</div>

Хто твій учитель на турі?

Яна Дахно - засновниця проекту Yanamaste.yoga, організаторка авторських йога турів у найекзотичніші куточки планети. Має досвід проведення подорожей, так як з 2019 року провела вже близько 20 незабутніх йога турів.

yanamaste

Яна працює не тільки з тілом, а й зцілює душі, допомагає ближче познайомитись з собою, усвідомити свою тілесність, розширити горизонти свідомості, а також повертає натхнення і смак до життя. Практики йоги проводить свідомо і чуттєво, приділяючи кожному належну увагу і модифікуючи заняття під рівень підготовки практикуючого

Хочеш дізнатися детальніше, що тебе чекає на турі, тисни↓