головна тренер тури фото блог відгуки курси згорнути

Йога-тур

в Італію

«Під сонцем Тоскани»

italy

Йога-тур “Під сонцем Тоскани” – чудова подорож в сонячну Італію, прекрасна можливість видихнути і трошки прийти до тями через практики йоги, незабутні екскурсії в топові і самі фотографічні місця Італії, а також релакс на березі моря.
Запрошую вас в колоритну і дуже атмосферну країну, де безкраї оливкові та виноградні рощі заворожують, красотами гір неможливо налюбуватися, звідусюди віє ароматом свіжої кави і найніжніших круасанів, а також підкорюють заняття йогою, жіночі та енергетичні практики. Тоскана рахується живописним зеленим серцем Італії. Тому я і обрала цей регіон для проведення йога-туру. Краєвиди

приведуть вас в естетично-екстатичне задоволення і посприяють особливій атмосфері на турі. Жити ми будемо на віллі з власним басейном і топовим рестораном, що спеціалізується на морепродуктах.
Червень в Італії – прекрасна пора! Сезон дощів уже закінчився, а сієста ще не почалася, тому ми як слід насолодимося сонячною країною з приємною теплою погодою.
Програма туру продумана так, щоб ваш відпочинок поєднував у собі розвивальні практики йоги з арома-терапією та жіночими практиками, цікавими екскурсіями, колоритною їжею і нестримним потоком нових вражень.
Ціль цієї подорожі – повне перезавантаження, величезний заряд енергією, відключка від тяжкого повсякдення, а також релакс душі та тіла.
Приєднуйтесь! Зробіть собі незабутній подарунок!